O firmie

Deweloper RAFIN

Rafin to jeden z największych dolnośląskich deweloperów. Zaufanie klientów budujemy od 2000r. W tym czasie oddaliśmy już mieszkańcom blisko 1500 mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych cenach. Wysoki kapitał zakładowy – 271mln, zapewnia nam potencjał do rozwoju i pozwala tworzyć właściwe projekty we właściwych miejscach. W sprzedaży mamy nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. W tym Kępa Mieszczańska w ścisłym centrum (Stare Miasto) czy Wybrzeże Reymonta (Śródmieście), gdzie tworzymy nową dzielnicę dla 2000 mieszkańców.

Na Krzykach, tuż obok osiedla Złota Podkowa, gdzie w inwestycji mamy już 9 budynków, powstaje nasza najnowsza inwestycja Partynice House. Ostatni gotowy dom oferujemy w nowoczesnej inwestycji „Osiedle 12 Miesięcy” w Iwinach, tylko 300 m od granicy z Wrocławiem. Tam powstaje także osiedle Nowe Iwiny na Polnej, które składa się z 34 inteligentnych i ekologicznych domów. Natomiast inwestycja „Dobre Osiedle” na Zakrzowie została już wyprzedana. Naszym klientom oferujemy nowe mieszkania w stanie deweloperskim lub z wykończeniem pod klucz.

Dzięki wsparciu Rafin do Wrocławia wrócił międzynarodowy turniej tenisowy „ATP Wrocław Open”. Wspieramy również inne inicjatywy sportowe jak ligi squasha, wrocławskie trasy biegowe oraz młodych piłkarzy UKP Rafin Olimpiakos Żerniki. Rafin Dewelepor jest również mecenasem sztuki. Byliśmy partnerem koncertu „Dwa Żywioły” oraz noworocznego widowiska „Baron Cygański”. Architektura jest naszą pasją, dlatego rewitalizujemy z sukcesem zabytkowe hotele jak Hotel Piast i Hotel Europejski, a już niebawem Hotel Grand.